Všechny aktuality

Nové číslo časopisu Pod Blaníkem

aktuality

2.03.2017

Časopis Pod Blaníkem č. 4/2016 přináší ohlédnutí za významným vlašimským architektem Kamilem Roškotem, jehož dílo je mimořádně významné. Neméně významné jsou i výhledy z nových moderních staveb, mezi které bezesporu patří rozhledna "Špulka" a čtenářům časopisu z ní nabízíme panoramatický výhled.

Z dalších článků si nenechte ujít pátrání místních nadšenců po meteoritech, které dopadly do okolí vodní nádrže Švihov nebo vzpomenutí na dobu autora Dějin města Vlašimě v článku Josefa Moudrého.

Jaké další články v čísle naleznete, se můžete podívat níže v obsahu časopisu Pod Blaníkem.

Časopis Pod Blaníkem a další regionální publikace lze nakoupit na následujících prodejních místech: Benešov: Knihkupectví Daniela, Masarykovo náměstí, Turistické informační centrum, Masarykovo náměstí, Kamberk: Potraviny Macešková, Louňovice pod Blaníkem: Infocentrum, Smíšené zboží, Načeradec: Potraviny Hergeselová, Sázava: Infocentrum, Vlašim: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Muzeum Podblanicka, zámek Vlašim, Knihkupectví Žížalová, Komenského ulice, Podblanické infocentrum, zámek Vlašim, Zvěstov: Smíšené zboží Žák.

Předplatné časopisu a inzerci lze objednat na adrese Podblanické ekocentrum ČSOP, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim, tel.: 317 845 169, email: vlasim@csop.cz.

Chcete-li přispět zajímavým článkem do časopisu Pod Blaníkem, uvítáme kratší i delší příspěvky o přírodě, krajině, životním prostředí, historii, kultuře i současném dění na Podblanicku. Příspěvky vítáme v elektronické podobě, ale přijmeme je v jakékoliv písemné podobě. Články pokud možno doplňte fotografiemi, pérovkami či jinými ilustracemi.

Starší čísla časopisu Pod Blaníkem jsou dostupné zde:

http://www.biblioteka.cz/pages/Publikace/PeriodikaCislaA.aspx?ID_Publikace=0r776npXlDjl5S8OeNVKsp

Autor: Jiří Pavelka
Kategorie:
Projekt: Regionální značka
Regionální značka