Všechny aktuality

První benefice za námi, děkujeme!

aktuality

6.03.2017

Mladí ochránci přírody Včelojedi uspěli se svou žádostí o podporu projektu s názvem Pomozte nám vrátit zvířata do přírody! a získali podporu Nadace Via, která zdvojnásobí vybrané příspěvky z benefičních akcí. Více o projektu zde: www.nadacevia.cz/dobro-druzi/.

Prví akcí byla benefiční prohlídka paraZOO, kterou zahájila paraZOO letošní sezónu. K úspěchu přispělo krásné slunečné počasí, které společně s mladými ochránci přírody nalákalo do přírody na 200 návštěvníků. Pro ty si Včelojedi nachystali bohatý program. V průběhu dne proběhly tři komentované prohlídky spojené s ukázkou krmení chovaných zvířat a dále byly nachystány dvě rukodělné dílny. Na nich si návštěvníci mohli vyrobit za pomoci mladých ochránců přírody dřevěnou hračku.

Kompletní fotogalerii z akce si můžete prohlédnout zde: http://vcelojedi.rajce.idnes.cz/3-4-2017_Beneficni_prohlidka_paraZOO

Na konci akce děti spočítaly příspěvky od návštěvníků a číslo se zastavilo na ústyhodných 11.511 Kč! Děkujeme! Vybranou částku jsme předali Záchranné stanici pro živočichy ČSOP Vlašim a na konci projektu, jehož poslední benefiční akcí bude orientačně-šifrovací závod, nám Nadace Via vybranou částku ještě zdvojnásobí. Děkujeme všem a těšíme se na viděnou na další benefiční akci v paraZOO.

Projekt byl podpořen Nadací Via s přispěním Nadace Karla Janečka.

 

Autor: Jiří Pavelka
Kategorie: Mladí ochránci přírody
Projekt: Mladí ochránci přírody
Mladí ochránci přírody