Všechny aktuality

Hledáme novou posilu

aktuality

16.01.2019

Náplň práce:

1. péče o ryby a ostatní živočichy v akváriích a v expoziční nádrži, zejména krmení a péče o zdravotní stav ryb, péče o chovné prostředí ryb (čištění akvárií, údržba expoziční nádrže a filtrační technologie)

2. údržbářské práce, zejména nastavení a kontrola technických zařízení budovy Vodního domu (tepelná čerpadla, elektro kotel, zařízení vzduchotechniky a rekuperace, technologie vodního hospodářství - čerpadla, technologie akvárií), úklid venkovního areálu (zametání, hrabání, odklízení sněhu, sekání trávy, péče o zeleň), provádění drobných oprav

Místo výkonu práce - návštěvnické středisko Vodní dům, Hulice (cca 5 km od Zruče nad Sázavou).

Nástup od února 2019 nebo dle dohody.

Požadujeme zodpovědnost, samostatnost, technické dovednosti a znalosti, manuální zručnost a ochotu manuálně pracovat, dobrý zdravotní stav.

Výhodou je technické vzdělání, zkušenosti s akvaristikou a chovem ryb, časová flexibilita, bydliště v blízkém okolí (Hulice, Nesměřice, Trhový Štěpánov, Zruč nad Sázavou atd.)

Nabízíme zaměstnání na částečný úvazek, zajímavou práci v moderním pracovním prostředí, zaměstnanecké benefity.

Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete do 30. ledna 2019 svůj životopis a motivační dopis e-mailem na adresu katerina.zemanova@csop.cz.


Kontakt: Mgr. Kateřina Zemanová, DiS., katerina.zemanova@csop.cz, tel. 603 144 743.

Další informace: www.vodni-dum.cz, www.csopvlasim.cz.

 

Autor: Mgr. Kateřina Zemanová, DiS.
Kategorie: volná pracovní místa
Projekt: Vodní dům - aktuality