Všechny aktuality

Nové číslo časopisu Pod Blaníkem

aktuality

3.04.2019

Nové číslo časopisu zavede čtenáře do míst, kde probíhá záchrana vzácných motýlů a dalších druhů hmyzu. Představí místa, která jsou spojená s historií výstavby dálnice D1 nebo naváže na témata z předchozího čísla - rozhledny Podblanicka, 700 let Vlašimi na výstavě v Muzeu Podblanicka. Další zajímavé články, které časopis přináší, jsou zřejmé z obsahu níže.

Obsah časopisu Pod Blaníkem č. 1/2019
Obsah časopisu Pod Blaníkem č. 1/2019

Časopis Pod Blaníkem a další regionální publikace lze nakoupit na následujících prodejních místech: Benešov: Knihkupectví Daniela, Masarykovo náměstí, Louňovice pod Blaníkem: Smíšené zboží, Načeradec: Potraviny Hergeselová, Sázava: Infocentrum, Vlašim: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Muzeum Podblanicka, zámek Vlašim, Knihkupectví Žížalová, Komenského ulice, Votice: Infocentrum, Zvěstov: Smíšené zboží Žák.

Předplatné časopisu a inzerci lze objednat na adrese Podblanické ekocentrum ČSOP, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim, tel.: 317 845 169, email: vlasim@csop.cz.

Chcete-li přispět zajímavým článkem do časopisu Pod Blaníkem, uvítáme kratší i delší příspěvky o přírodě, krajině, životním prostředí, historii, kultuře i současném dění na Podblanicku. Příspěvky vítáme v elektronické podobě, ale přijmeme je v jakékoliv písemné podobě. Články pokud možno doplňte fotografiemi, pérovkami či jinými ilustracemi.

Starší čísla časopisu Pod Blaníkem jsou dostupná zde:

http://www.biblioteka.cz/pages/Publikace/PeriodikaCislaA.aspx?ID_Publikace=99856e35-29aa-11de-bf4f-b7249233d63c

Autor: Jiří Pavelka
Kategorie: Tip na výlet
Projekt: Regionální značka
Regionální značka