Všechny aktuality

Snídaně s Novou ve Vodním domě

aktuality

13.04.2018

Děti, které se rozhodly zúčastnit natáčení, čekalo brzké ranní vstávání, protože odjezd z Vlašimi do Vodního domu byl již v půl šesté ráno. Hodina účastníky neodradila a do Vodního domu se vypravilo 11 dětí z oddílu mladých ochránců přírody Včelojedi.

Na tyto ranní ptáčata čekala zkušenost spojená s natáčením pořadu Snídaně s Novou, který si pro dva živé vstupy do relace vybral právě návštěvnické středisko Vodní dům.

Tentokrát naše úloha nebyla náročná, protože naším úkolem bylo postarat se o využití atrakcí a exponátů Vodního domu a tohoto úkolu jsme se, myslím, zhostili se ctí. Mimo to jsme viděli, jak probíhá živý přenos při natáčení, při práci jsme mohli pozorovat moderátore pořadu Pavla Svobodu nebo vidět práci kameramanů a osvětlovačů. Živý přenos zajišťoval satelit na osobním voze televize, ale signál nebyl nejlepší, proto se většina natáčení odehrála ve venkovním prostředí.

Probuzené a mokré děti se v závěru akce vyfotily s moderátorem a vypravily se po Snídani s Novou ve Vodním domě zpátky do školních lavic. Jak to vše probíhalo, uvidíte ve fotogalerii z natáčení zde: https://vcelojedi.rajce.idnes.cz/4-13-2018_Snidane_s_Novou

A pokud chcete, sledujte stránky pořadu Snídaně s Novou a až zveřejní pořad z pátku třináctého, tak si nás můžete pustit například zde: https://novaplus.nova.cz/porad/snidane-s-novou/

Autor: Jiří Pavelka
Kategorie:
Projekt: Středočeský kraj
Středočeský kraj