/ Český svaz ochránců přírody Vlašim
Všechny aktuality

Nové číslo časopisu Pod Blaníkem

aktuality

21.02.2020

Čtvrté číslo časopisu Pod Blaníkem potěší zejména milovníky hub, protože přináší širokou nabídku mykologických příspěvků. Čtenáři zoologických témat si doplní přehled našich hadů a ani botanici si přijdou na své. S časopisem navštívíte Medník - živý obraz historie ochrany přírody u nás i další památné stromy na Posázaví. Nedílnou součástí čísla je také historie, která má v čísle vymezen svůj prostor. Co dalšího najdete v čísle i v příloze uvidíte v obsahu čísla níže.

Obsah časopisu Pod Blaníkem č. 4/2019Obsah časopisu Pod Blaníkem č. 4/2019

Časopis Pod Blaníkem a další regionální publikace lze nakoupit na následujících prodejních místech: Benešov: Knihkupectví Daniela, Masarykovo náměstí, Hulice: Vodní dům, Kondrac: Dům přírody Blaníku, Louňovice pod Blaníkem: Smíšené zboží, Načeradec: Potraviny Hergeselová, Sázava: Infocentrum, Vlašim: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Muzeum Podblanicka, zámek Vlašim, Knihkupectví Žížalová, Komenského ulice, Votice: Infocentrum, Zvěstov: Smíšené zboží Žák.

Předplatné časopisu a inzerci lze objednat na adrese Podblanické ekocentrum ČSOP, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim, tel.: 317 845 169, email: vlasim@csop.cz.

Chcete-li přispět zajímavým článkem do časopisu Pod Blaníkem, uvítáme kratší i delší příspěvky o přírodě, krajině, životním prostředí, historii, kultuře i současném dění na Podblanicku. Příspěvky vítáme v elektronické podobě, ale přijmeme je v jakékoliv písemné podobě. Články pokud možno doplňte fotografiemi, pérovkami či jinými ilustracemi.

Starší čísla časopisu Pod Blaníkem jsou dostupná zde:

http://www.biblioteka.cz/pages/Publikace/PeriodikaCislaA.aspx?ID_Publikace=99856e35-29aa-11de-bf4f-b7249233d63c

Autor: Jiří Pavelka
Kategorie: ------------
Projekt: Regionální značka
Regionální značka